WordPress SEO

Eretek, arama motoru optimizasyonu odaklı uygulamalar sunan, kendi firmamız Seoprix ile birlikte çalışarak, Wordpress tabanlı siteler için SEO çözümleri sunar. WordPress konusundaki deneyimimizi Seoprix ile birlikte oluşturduğumuz uyumile birleştiriyor, sitenizi arama sonuçlarına en üst sıralara taşıyoruz.

Site içi ve site dışı bileşenleri göz önüne alarak, seo optimizasyonunu bir bütün olarak ele alıp, uzun vadeli bir eylem planı oluşturuyoruz.

Vaat ettiklerimiz

  • WordPress tabanlı web sitenizi arama sonuçlarında en üst sıralara çıkarmayı,
  • Görsel arama sonuçlarıda, WordPress tabanlı sitenizde yer alan görselleri arama sonuçlarında en üst sıralara çıkarmayı,
  • Google haritalarda yerel işletme arama sonuçlarında en üst sıralara çıkarmayı taahhüt ediyoruz.

Farklarımız

Site içi optimizasyona öncelik veriyoruz

Spam linkler oluşturup, web sitenizi geçici bir süreliğine üst sıralarda çıkarmıyoruz. WordPress sitenizi yönergelere uygun, tamamen şeffaf teknikler kullanarak başarıya ulaştırıyoruz.

Yasal yöntemler kullanıyoruz

Sitenizin arama motorları tarafından yasaklanması, tüm yatırım ve emeklerinizin çöpe atılması anlamına gelir. Kopya içerikler, güvenilir olmayan kaynaklardan verilen bağlantılar kesinlikle kullanmıyoruz.

İşimize tutkuyla bağlıyız

Sürekli değişen arama motoru algoritmalarını takip ediyoruz. Sitenizin performansını izliyor ve sizinle devamlı iletişim halinde oluyoruz.

WordPress Sitenizi Ücretsiz analiz edelim !

WordPress sitenizi çeşitli yöntemler kullanarak analiz ediyor, gözden kaçan fırsatları size bildiriyoruz !