Büyük ölçekli veya gelecek vaat edeceğine inandığınız WordPress tabanlı web sitelerinizde yapacağınız en büyük hata, site ile ilgili her işi kendiniz yapmaya çalışmanız olacaktır. WordPress sitelerinizi ayakta tutmak, her ne kadar birkaç eklenti ile çözülebilecek kadar basit bir konu gibi görünse de, gerçekte bu durum aslında tam tersidir.

İdeal bir WordPress sitesi minimum eklenti ile çalışmalıdır. Çünkü eklentiler, (‘Plugin’ler) web sitenizi yavaşlatan ve güvenlik açıkları barındıran unsurların başında gelir.

En iyi yaptığınız işe yani uzmanı olduğunuz konu hakkında içerik yazmaya, odaklanmak web sitenizi başarıya ulaştıracaktır. WordPress bakımı gibi teknik konulara zaman harcamanız, sitenizin en önemli zenginliği olan “içerik” açısından vasat kalmasına sebep olacaktır. Çünkü büyük ve dalgalı bir deniz olan WordPress değerli zamanınızın çok büyük kısmını alacak kadar geniş bir konudur.

Eretek olarak, yayıncıların yalnızca içerik üretmesine odaklanmalarına destek olmak amacıyla WordPress bakım hizmetini sunuyoruz. Bakım hizmeti dahilinde optimizasyon, güvenlik, geliştirme ve hosting konularının kapsandığı bütüncül servis hizmeti vermekteyiz.

Üst Seviye Destek

destek

Her WordPress kaptanının becerikli ve deneyimli tayfalara ihtiyacı vardır. WordPress’e gönül vermiş tayfalar olarak biz, bakım hizmetlerini güncel yenilikler takibinde gerçekleştiren, yüksek kalite hedeflerini amatör ruhla yakalamaya çalışan profesyonellerden oluşmuş bir ekibiz. Amacımız WordPress deneyiminizi zevkli ve üretken hale getirmektir. Sitenizle alakalı gelişebilecek her türlü aksaklıkta yanınızdayız.

Güncelleme

güncelleme

WordPress’in çekirdek güncellemelerinin yanısıra, tema ve eklenti güncellemeleri de aynı derecede önemlidir. Yaptığımız iş yalnızca “güncelle” butonuna basmak değil, güncellemeleri öncelikle yerel sunucularımızda barındırdırdığımız site klonunuzda uygulamak, bir problemle karşılaşmayacağınıza emin olduktan sonra canlı sunucu üzerinde uygulamaktır.

Kurtarma

yedekleme

Anlık gelişebilecek her türlü veri kaybına karşı hazırlıklı ve güvende olmanızı sağlıyoruz. Aylık, haftalık, günlük ve içerik durumuna bağlı olarak saat bazında yedekleme seçeneklerimiz ile yalnızca web sitenizin gelişmesine odaklabileceksiniz. Olası veri kayıplarına takip yöntemlerimiz sayesinde dakikalar içinde müdahale edip, aksama olması halinde en güncel yedeklerden sitenizi çalışır hale getiriyoruz.

Optimizasyon

optimizasyon

Sitenizin hızlı çalışması yalnızca ziyaretçilerinizin gezinti deneyimlerini iyileştirmekle kalmıyor, arama sonuçlarını da etkileyen faktörlerin başında geliyor. Bize emanet ettiğiniz sitenizin en iyi kondisyonda çalışması için tüm hünerlerimizi kullanıyoruz. Sitenizin yeni hızına çok şaşıracaksınız.

Tarama

güvenlik taraması

Sitenizin ve ziyaretçilerinizin zararlı yazılımlara ve açıklara karşı korunması sanal dünyadaki başarınızın anahtarıdır. 7 gün 24 saat takibimiz altındaki sitenizde en ufak değişime anında müdahale ediyor, online itibarınızı kendi itibarımız gibi koruyoruz.

Danışmanlık

danışmanlık

Siz yalnızca sitenizin içeriğine odaklanırken, biz sizin yerinize sitenizle alakalı teknik iyileştirmeleri araştırıyor, güncel yeniliklerden haberdar olmanızı sağlıyor ve onaylamanız halinde bu yenilikleri tatbik ediyoruz.